ANKARA’NIN EN ŞANSLI ÇOCUKLARI UPTOWN İNCEK'TE

ANKARA’NIN EN ŞANSLI ÇOCUKLARI UPTOWN İNCEK'TE

Mutlu ve uyumlu çocuklar yetiştirmenin çok sayıda yolu olsa da, tamamen onlar için kurgulanmış bir dünyada büyüyen çocuklar; her yönüyle donanımlı, farkındalık sahibi, umutlu bireyler olarak yetişiyor.
Çocuk psikologları, geleceğin sağlıklı bireylerinin/kişiliklerinin şekillenmesinde, ailelerin çocuklara yaklaşımı, sosyal çevre ve etkinlik, iyi eğitim ve sağlıklı yaşamın bir arada olmasının önemine işaret ediyor.
Sosyal donatıları zengin ve iyi eğitim kurumlarına yakın mesafedeki konutlarda yetişen çocukların, akranlarına göre daha avantajlı olduğunu belirten psikologlar, özellikle yeteneklerinin keşfedilerek, geliştirileceği ortamlarda yetiştirilmesinin geleceğin donanımlı bireyleri olmalarında büyük avantaj sağlayacağını belirtiyorlar.
Ankara’nın en iyi okullarından TED Koleji’ne kapı komşusu olan ve “town” konsepti altında, oyundan, sanata; spordan, etkinliklere kadar çok sayıda yaşam alanı kurgulanan Uptown İncek Konutları, Ankara’nın sosyal donatı açısından en kapsamlı projesi olması nedeniyle kentin en şanslı çocuklarına ev sahipliği yapıyor.

Uptown İncek Konutları’nda yaşayan çocuklar, yeteneklerine ve zevklerine göre kendilerini geliştirebilecekleri “town”larda çok sayıda aktiviteyle büyüyorlar.