BU AVM’DE ZİYARETÇİ SAYISI REKOR DÜZEYDE ARTTI

BU AVM’DE ZİYARETÇİ SAYISI REKOR DÜZEYDE ARTTI

AVM’lerde geçen yıl hem siyasi hem de ekonomik çalkantılar nedeniyle genel anlamdaki kan kaybına karşın doğru lokasyondaki, doğru AVM projeleri ziyaretçi sayısını artırmayı başardı.
Kişi başına en fazla AVM düşen ve “AVM’ler kenti” olarak anılan Başkent’in en önemli yerleşim alanlarından Oran’da 2015 sonunda hizmete giren One Tower AVM de tüm olumsuzluklara karşın ziyaretçi sayısında rekor kırdı.
Ocak 2017’de geçen yılın aynı ayına oranla yüzde 78, Şubat 2017’de 2016 Şubat’ına göre yüzde 72 oranında ziyaretçi sayısını artıran One Tower AVM’nin her geçen ay daha fazla ilgi çektiğini belirten yatırımcı firma İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, şunları söyledi:
“Bu şunu bir kez daha gösteriyor ki projelendirme, doğru fizibilite çok önemli. Mimari detayları ve lokasyonu ile rahat, keyifli alışveriş olanağı sağladığımız One Tower AVM, kısa sürede Ankaralılar’ın yeni buluşma noktası oldu. Böylesine güzel bir yaşam alanı oluşturduğumuz için ayrıca çok mutluyuz. Genelin aksine ziyaretçi trafiğinde büyük artış ne denli doğru bir iş yaptığımızı bir kere daha ortaya koydu.”