KEÇİÖRENLİ ÇOCUKLARI MUTLU EDECEK PROJE

KEÇİÖRENLİ ÇOCUKLARI MUTLU EDECEK PROJE

Ev sahibi olmak isteyen aileler, son yıllarda seçtikleri projelerde en çok çocuklar için ayrılan alanlara önem vermeye başladı. ‘’Çocukları için yaşayan aileler’’ ev alırken oda sayısının yanı sıra, konutun imkanlarını da göz önünde bulundurarak seçim yapıyor. 
 
Başkent’in Keçiören ilçesinde yükselen Ova Kule konut projesini inşa eden İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, doğru tasarlanan fiziki çevrenin çocuğun gelişimi üzerinde büyük önemi olduğunu bildirdi.

İpektaş İnşaat olarak, her projelerinde geleceği kendilerinden devralacak çocukların yaşam alanlarına ekstra özen gösterdiklerinin altını çizen Ahmet İpek, şunları söyledi:
“Çocuk odalarını; öğrenme, yaşama ve oynama eylemlerini bir arada gerçekleştirebilecekleri bir kurguyla tasarlarken, odaların sıradanlıktan uzak olmasına önem veriyoruz. Bu nedenle, son projemiz Ova Kule’de, çocuk odalarında özel banyo ve geniş hareket alanı bulunuyor. Projemizin, çocuklarımızın özgür ve yetenekli bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlayacak olması bizi mutlu ediyor.’’
 
-‘’KEÇİÖREN HALKINDAN YOĞUN İLGİ’’
 
Projeye, özellikle yeni nesil konut açığı olan ancak Ankara’nın en fazla konut sirkülasyonu olan Keçiören’den yoğun ilgi geldiğini de kaydeden İpek, ‘’Örnek dairemizi görmeye gelen misafirlerimizin övgü dolu cümlelerini duymaktan kıvanç duyuyoruz. Modern mimariyi kültürümüzle harmanladığımız projemizi, Ankaralı’nın istekleri doğrultusunda, çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak şekilde tasarladık. Zarafetin adresi Ova Kule’ye ailesinin yaşam alanına değer veren herkesi davet ediyoruz’’ dedi.
 
-OVA KULE-
 
Başkent Ankara’da konut satışının en fazla olduğu ilçe Keçiören’de yükselen Ova Kule, 86 metre kule ve 2,80 metre tavan yüksekliği ile 96 adet daireden oluşuyor. 4+1 ve 6+1 konut tiplerine sahip projede, çocuk banyosundan fitness salonuna; özel otoparktan, çocuk oyun alanlarına kadar çok sayıda ayrıcalık sunuluyor.