MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 6 AYDA YÜZDE 93’E ÇIKTI

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 6 AYDA YÜZDE 93’E ÇIKTI

Yaklaşık 5 yıl önce kapılarını ziyaretçilerine açan, geçtiğimiz yıl ise daha iyi ve kaliteli hizmet için baştan sona yenilenen Sanitas Thermal Hotel, kısa sürede eskisinden de yoğun günler yaşamaya başladı.
Otele gösterilen ilgiye karşılık verebilmek için durmaksızın çalıştıklarını ifade eden Sanitas Thermal Hotel Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Düzçekiç, çabalarının karşılığını da yüksek memnuniyetle taçlandırdıklarının altını çizdi.
Türkiye’de radon gazı içeren sayılı termal sudan birine sahip Sanitas Thermal Hotel’e gelen ziyaretçilerin kaliteli, stresten uzak ve huzurlu bir tatil geçirmeleri için her ayrıntıyı titizlikle incelediklerinin altını çizen Düzçekiç, şunları söyledi:
“Tatil demek yenilenmek, stresten uzaklaşmak demektir. Söz konusu termal tatil olunca beklentiler de biraz daha artıyor elbette. Çünkü termal tatili tercih edenler genellikle ya rahatsızlıklarından kurtulup yaşam kalitesini yükseltmek ya da stresten uzaklaşıp şifalı sularla ruhunu dinlendirmek isteyenler oluyor. Bu yüzden de tercih ettikleri otellerin hem fiziksel hem de ruhsal rahatlamayı sağlayacak nitelikte olması gerekiyor. Sanitas Thermal Hotel açıldığı günden bu yana ziyaretçilerine huzur vadediyor.”
Daha iyi hizmeti sunabilmek için geçen yıl büyük bir yenilenmeye girdiklerini de anımsatan Düzçekiç, “Otelimizin içinde yapılan yeniliklerin yanında yönetim anlayışımızı da tamamen değiştirdik. Yeni Sanitas hizmete girdikten sonra geçen 6 aylık dönemde müşteri memnuniyetini yüzde 93’e çıkarma başarımız doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor” dedi.
-Sanitas Thermal Hotel-
Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde yer alan Sanitas Thermal Hotel, özellikle büyükşehirlerde yaşayanların stresten uzaklaşabilecekleri adres olarak dikkati çekiyor.
98 derece sıcaklığıyla dünyadaki diğer kaplıcalardan daha kaliteli olan Kozaklı termal suyunun, Sanitas Thermal Hotel’de 40 dereceye indirilen termal havuzu, romatizmal hastalıklardan, kas rahatsızlıklarına; cilt hastalıklarından, yüksek tansiyona çok sayıda rahatsızlığa da iyi geliyor.
Helal lezzet anlayışını benimseyen Sanitas Thermal Hotel, bay-bayan ayrı havuzlarıyla hizmet veriyor.