-Ova Kule’de lansmana özel yüzde 10 indirim

-Ova Kule’de lansmana özel yüzde 10 indirim

Ankara’nın yeni gelişim bölgesi Keçiören Ovacık’ ta yükselmeye başlayan Ova Kule konut projesinde, 4 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek lansmana özel, dairelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunulacağı bildirildi.
Projeyi hayata geçiren İpektaş İnşaat Ltd. Şirketi’nin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet İpek, Başkent’ in en nezih bölgesi olacak Ovacık’ ta inşaatına başladıkları Ova Kule projesinin 86 metre yükseklik, 2,80 metre kat tavan yüksekliğindeki ferah yapısı, kullanışlı kat planlarının yanı sıra yaşamı kolaylaştıran sosyal donatı alanlarıyla da kısa sürede Ankaralıların ilgisini çektiğini kaydetti.

Ahmet İpek, şu ana kadar ön talep aldıkları projede çok sayıda kişinin lansman avantajını beklediğini ifade ederek, “Ova Kule yaklaşık 25 yıldan beri Balgat, Keçiören, Etlik gibi lokasyonlarda başarılı projelere imza atan İpektaş’ın prestij projesi olurken, Ankara’nın kuzey kulesi olacak ve kente değer katacak. Lansmana yüzde 10 indirimle gitmeyi kararlaştırdık. Ankaralıların bu fırsatı kaçırmamalarını öneriyorum” dedi.